Zastosowanie kart z kodem kreskowym

Zastosowanie kart z kodem kreskowym

Technologie

Programy rabatowe i lojalnościowe to bardzo popularny sposób nie tylko na reklamę swoich produktów, ale przede wszystkim na przywiązanie klienta do danej marki. Produktem, który jest niezbędny przy tego typu programach jest karta z kodem kreskowym.

Druk kart z kodem kresowym: jak to wygląda?

Druk kart z kodem kreskowym odbywa się metodą termodruku. Druk kart z kodem kreskowym zawsze odbywa się według indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Druk kart z kodem kreskowym możliwy jest bowiem z wykorzystaniem kodów jedno- lub dwuwymiarowych. Firma, która zajmuje się produkcja kart z kodem kreskowym wykona druk kart z najbardziej popularnymi kodami jednowymiarowymi: code 39, code 128, EAN-13 czy EAN-8. W przypadku produkcja kart z kodem kreskowym dwuwymiarowym można zlecić wykonanie kart z takimi kodami, jak: QR code albo PDF 417. Więcej na temat produkcja kart z kodem kreskowym można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Karty plastikowe z kodem kreskowym: co warto o nich wiedzieć?”.

Produkcja kart z kodem kreskowym: korzyści

Karty z kodem Poznań to oferta, która jest bardzo atrakcyjna między innymi pod względem ceny. Karty z kodem kreskowym to obecnie nie tylko te, których używamy, aby wypłacić gotówkę z bankomatu. Karty z kodem Poznań można wykorzystać, jako karty podarunkowe, lojalnościowe albo rabatowe. Dzięki karty z kodem Poznań można bardzo szybko zidentyfikować klienta. Ale ich zaletą jest także to, że umieszczone na nich grafiki można wykorzystać w celu reklamy firmy.