sklep fibaro

Zalety systemu Fibaro

Przemysł

System Fibaro to kompleksowa platforma, która została oparta na łączności bezprzewodowej i pozwala na komfortowe i pełne monitorowanie pomieszczeń naszego domu. System Fibaro mimo pozornie wysokiej ceny ma wiele zalet, które pozwalają uznać Fibaro za rozwiązanie efektywne i ekonomiczne.

Łączność i wygoda

System Fibaro jest przede wszystkim niezwykle wygodny w montażu. W przypadku konkurencyjnych rozwiązań często jedynym sposobem zamontowania całego systemu jest remont mieszkania. Fibaro dzięki zastosowaniu łączności bezprzewodowej, pozwala nam na dowolne umiejscowienie czujników oraz montaż sterowników. Nie musimy już dostosowywać miejsca montażu do możliwości naszego domu lub rozważać praktyczną rozbiórkę, ale wszystkie komponenty instalujemy tam, gdzie jest nam najwygodniej.

Wydawałoby się, że taki układ łączyć się musi z brakiem odpowiedniego zasięgu. Nic bardziej mylnego. Fibaro jest tak zaprojektowany, że poszczególne urządzenia przesyłają sobie wzajemnie informacje, przez co sygnał dociera do najdalszych zakamarków. Nie bez znaczenia jest też fakt, że cały system podłączamy po prostu do routera, a system rozbudowuje się sam za pośrednictwem sieci Z-Wave.

Oszczędność

W porównaniu do innych systemów, Fibaro gwarantuje nam, że automatyczne uruchamianie wszelkich urządzeń w postaci ogrzewania, klimatyzatora, oświetlenia, czy zraszaczy ogrodowych, nastąpi tylko wtedy, gdy będzie to naprawdę konieczne. Efektem tego system pozwala nam zaoszczędzić spore kwoty, które w innym przypadku wydalibyśmy na opłacenie rachunków.