Dziecięce tapety na ścianę

Dom i ogród

Tapety Jane Churchill prezentują nowe spojrzenie na angielskie wzornictwo. Pracujący nad nowymi kolekcjami projektanci od kilku lat odchodzą już od klasyki, dostarczając tym samym klientom bardziej nowoczesne propozycje, nawiązujące do współczesnych trendów. Marka Jane Churchill należy do grupy Colefax and Fowler i od lat dostarcza na rynek zarówno tapety, zasłony, rolety, poduszki, jak i tapicerkę mebli najwyższej jakości.

Tapety Jane Churchill – ponadczasowy styl

Oryginalne tapety ścienne Jane Churchill uznać można za malowane dzieła sztuki. Uwagę z pewnością przyciąga kolekcja Atmosphere II, III oraz  V, gdzie nie brakuje wzorów do złudzenia przypominających pejzaże, które zostały namalowane techniką akwareli. Jane Churchill to również tapety z motywami roślinnymi. Kwiatowe propozycje prezentują się zjawiskowo i dostępne są w wielu odcieniach – zarówno intensywnych, jak i pastelowych.

Wyjątkowe propozycje dla dzieci

Dziecięce tapety na ścianę od Jane Churchill z pewnością rozpalą wyobraźnię niejednego dziecka. Producent postawił na znane wzory oraz postacie z kultowych bajek, zaprezentowane w ciekawy sposób. Dzięki temu na tapetach Jane Churchill można między innymi znaleźć:

  • bajkowe wróżki,
  • bohaterów powieści Beatrix  Potter,
  • Misia Paddingtona,
  • jak i mapę Stumilowego Lasu z Kubusiem Puchatkiem.

Wśród oryginalnych tapet dziecięcych Jane Churchill znaleźć można również stonowane propozycje, przedstawiające literki, motylki lub też gwiazdki.