Przewiert sterowany – jak to działa?

Budowa i remont

Przewierty sterowane to nowoczesna technologia, dzięki której można położyć instalację bez potrzeby rozkopywania terenu. Posiadamy nowoczesny sprzęt pozwalający na sprawne oraz dokładne przeprowadzenie prac tego typu. Jeśli zastanawiasz się, co to jest przewiert sterowany, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Jak działa technologia przewiertów sterowanych?

Przewiert sterowany – jak to działa? Wywiercony zostaje otwór pomiędzy początkowym oraz końcowym punktem, a następnie wciągane zostają do niego rury. Nie ma potrzeby robienia wykopu, a poziomy przewiert sterowany realizowany jest z powierzchni ziemi. Nowoczesne systemy pomiarowe i sterujące, trajektoria przewiertu oraz położenie punktu wejścia i wyjścia prawie idealnie pokrywają się z trasą przewiertu. Technologia przewiertów pod drogami pozwala na fachowo wykonane prace. Jeżeli interesują Cię przewierty horyzontalne realizowane przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu.

Jak ustalany jest cennik przewiertów sterowanych?

Cennik przewiertów sterowanych ustala się w porozumieniu z klientem. Pod uwagę brane są czynniki, takie jak maksymalna długość przewiertu sterowanego oraz średnica, a także teren, gdzie wykonywane są prace. Porozumienie z klientem jest dla nas bardzo ważne, ponieważ to dzięki temu, możemy pozwolić sobie na wykonanie prac, które spełnią jego oczekiwania. Oferujemy przewierty sterowane oraz inne usługi, o których możesz przeczytać na naszej stronie internetowej. Wszystko realizowane jest dokładnie oraz terminowo. Jesteśmy zespołem fachowców posiadających odpowiednie uprawnienia oraz duże doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz efektywność wykonywanych zadań.