Nowe mieszkania jednopokojowe w Kołobrzegu

Nieruchomości

Kołobrzeg to piękna, klimatyczna miejscowość nadmorska i takie też są mieszkania jednopokojowe, jakie dla Ciebie stworzyliśmy. Wyjątkowa lokalizacja, bliskość Bałtyku, strefa relaksu dostępna wyłącznie dla mieszkańców oraz gama kolorystyczna, w jakiej utrzymano aranżację apartamentu sprawiają, że mieszkając tutaj czujesz się, jak na wymarzonych wakacjach.

Nasze apartamenty inwestycyjne różnią się powierzchnią, umiejscowieniem w stosunku do słonecznej strony, oraz rozkładem. Wybierz mieszkanie jednopokojowe dokładnie takie, o jakim zawsze marzyłeś.

Jeden pokój – wiele możliwości

Jednopokojowe mieszkania choć małe, są bardzo funkcjonalne. Odpowiednie zagospodarowanie poszczególnych stref kawalerki sprawia, że wszystko ma swoje miejsce, pozostawiając przestrzeń do komfortowego poruszania się po mieszkaniu. Niezależnie czy w Kołobrzegu zamieszkasz sam, czy do jednopokojowego mieszkania zabierzesz ze sobą kogoś jeszcze – miejsce znajdzie się dla wszystkich.

Na powierzchni od 19 do 38m2 znajduje się pokój z aneksem kuchennym, który jest idealnym salonem, wygodnym miejscem do pracy oraz komfortową sypialnią. Jeśli jednak pragniesz mieć osobne miejsce na sen, czy odpoczynek, wybierz kawalerkę z antresolą. To niezwykle praktycznie rozwiązanie w niewielkich mieszkaniach, dzięki któremu zyskasz dodatkową przestrzeń.

Zamieszkaj w Kołobrzegu

Sprzedaż apartamentów nad morzem oferowanych przez renomowanego dewelopera Nickel Development to mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego. Naturalne materiały, pełne wyposażenie i niezwykle stylowe aranżacje w wysokim standardzie, to zalety mieszkania wykończonego pod klucz. Wybierz swoje idealne jednopokojowe mieszkanie w Kołobrzegu i przekonaj się, jak wygodne i przyjemne jest życie nad morzem.