Lokale użytkowe Grunwald

Nieruchomości

Właściwy adres to podstawa sukcesu w biznesie! Wie o tym deweloper Konimpex-Invest, dlatego oferuje lokale użytkowe na Grunwaldzie w Poznaniu. Handlowe lokale użytkowe na sprzedaż otacza bogata infrastruktura. Dzięki temu możesz mieć pewność, że klientów nie zabraknie, niezależnie od tego, czy planujesz otworzyć salon kosmetyczny, fryzjerski czy sklep. Skorzystaj z naszej oferty i wprowadź swój biznes na zupełnie nowe ścieżki, oczywiście na Grunwaldzie!

Lokale użytkowe dla przedsiębiorców i firm

Dlaczego użytkowe lokale zlokalizowane na Grunwaldzie w Poznaniu to inwestycja warta każdych pieniędzy? Ponieważ ich zakup zwróci się szybciej, niż myślisz, i to z nawiązką! Wszystko to dzięki atrakcyjnej lokalizacji – nasze nieruchomości stworzyliśmy w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej oraz osiedli skupiających wielu mieszkańców. Gdzie na Grunwaldzie możesz kupić lokale handlowe i usługowe?

  • przy ul. Kamiennogórskiej 5,
  • na Osiedlu Marcelinovym, zlokalizowanym pomiędzy ulicami: Wałbrzyską i Świerzawską,
  • przy ul. Smoluchowskiego 3.

Lokale użytkowe w Poznaniu, na Grunwaldzie, kupisz bez pośredników, z rynku pierwotnego. Pomieszczenia znajdują się na parterze, część z nich została wyposażona w atrakcyjną antresolę. Zróżnicowana powierzchnia sprawia, że dany lokal usługowy można dopasować do rodzaju prowadzonej działalności. Zadbaliśmy także o toalety oraz pomieszczenia socjalne, ponieważ chcemy, by nasze handlowe lokale użytkowe na sprzedaż lub do wynajęcia zapewniały komfort pracy.