kokpit samochodu

Kilka słów o dywanikach do Volkswagena

Motoryzacja

Dywaniki samochodowe to niezbędny gadżet, ale element wyposażenia samochodu, który bardzo mocno wpływa na komfort podróżowania. Dzięki nim łatwiej utrzymamy we wnętrzu samochodu porządek, ale nie tylko.

Dywaniki vw: dlaczego są niezbędne?

We wnętrzu kabiny gromadzi się wilgoć. Jeśli jest jest zbyt dużo, w samochodzie zaczyna unosić się przykry zapach. Podróżowanie w takich warunkach jest mało komfortowe. Jednym z zadań, które pełnią dywaniki samochodowe jest ochrona przez wilgocią. Więcej o dywanikach samochodowych i zaletach ich użytkowania przeczytać można w naszym artykule „Dlaczego dywaniki są w samochodzie niezbędne”. Dodatkowo zabezpieczają one wykładzinę przed plamami, piaskiem i błotem, sprawiają, że jest ona dłużej w doskonałym stanie.

Dywaniki vw: rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Do wyboru mamy dywaniki gumowe i tekstylne. Wybierając te oryginalne mamy gwarancję, że będą one idealnie pasować do posiadanego przez nas modelu auta marki Volkswagen. Klienci mogą wybierać idealne na sezon jesienno-zimowy dywaniki gumowe, jak również tekstylne, które sprawdzą się doskonale wiosną i latem. Dywaniki sprzedawane są w kompletach. Wszystkie są antypoślizgowe, co jest niezwykle ważną cechą zwłaszcza w przypadku dywaników umieszczonych przed siedzeniem kierowcy. Użytkując dywaniki gumowe należy pamiętać, aby usuwać z nich regularnie nadmiar wody.

Oryginalne dywaniki vw mają idealnie dopasowane rozmiary do każdego modelu, nie utrudniają więc kierowcy manewrowania pedałami.