fibaro sklep

Fibaro. Czy warto?

Budowa i remont

System Fibaro to nowoczesne i bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala nam na kompleksowe monitorowanie i zarządzanie urządzeniami znajdującymi się w naszym domu. Fibaro jest nie tylko stosunkowo tanie w kontekście możliwości, jakie daję, ale też wygodne oraz niezwykle efektywne.

Wygoda

Niektóre systemy monitorowania, choć są niezwykle przydatne, to wymagają dokonania w domu prawdziwej rewolucji w postaci remontu. System Fibaro dzięki łączności bezprzewodowej instaluje się niezwykle łatwo. Poszczególne komponenty Fibaro lokujemy nie tam, gdzie wymusza to na nas sieć instalacji, ale tam, gdzie są one nam najbardziej potrzebne. Tym samym Fibaro nie wymusza na nas dostosowywania przestrzeni do systemu.

Wbrew obawom, to rozwiązanie nie odbywa się kosztem zasięgu. System Fibaro został tak zaprojektowany, że poszczególne urządzenia łączą się z komponentami i przekazują informacje do pozostałych przekaźników. Efektem tego mamy pełną gwarancję, że sygnał dociera nawet do najbardziej odległych miejsc w naszym domu. Równie proste jest podłączenie systemu. Wystarczy po prostu włączyć go do zwykłego routera.

Oszczędności

Wiele systemów tego typu ma na celu uczynienie naszego życia bardziej wygodnym, ale system Fibaro dodaje od siebie coś więcej, a mianowicie pozwala nam na oszczędności. Gwarantuje on bowiem, że wszelkie automatyczne uruchomienia urządzeń, odbywać się będą tylko wtedy, kiedy będzie to po prostu potrzebne. System uruchomi ogrzewanie czy oświetlenie, kiedy wyczuje naszą obecność w domu. Zraszacze zaczną działać, jak sprawdzi się prognoza pogody. Wszystko to pozwoli nam znacząco zaoszczędzić na rachunkach.