Ekskluzywne podłogi z czarnego dębu

Dom i ogród

Deska Dąb Czarny to ekskluzywna propozycja dla osób, które chcą zaaranżować wnętrze z klasą. Cechuje się ona dwuwarstwową konstrukcją, gdzie warstwa wierzchnia ma grubość 6 lub 3,5 milimetrów, FertigDeska Dąb Czarny różni się od podłogi FertigParkiet. Oba z tych produktów mają inny rozmiar deski.

Wysokiej jakości deska Dąb Czarny

Podłogi drewniane ułożone z desek Dąb Czarny – względem innych produktów – charakteryzują się bardzo ciemnym wybarwieniem. Na ich powierzchni można zauważyć sporadyczne sęki, a także dowolny układ słojów. Producent oferuje deski Czarny Dąb pokryte różnymi warstwami ochronnymi. Na ich powierzchni można zatem znaleźć:

  • 4 warstwy olejowosku, dzięki któremu w późniejszym czasie można dokonać punktowej renowacji,
  • 8 warstw wysokiej klasy lakieru, który nie wymaga częstej konserwacji.

Dobrze zabezpieczone parkiety drewniane nienagannie będą się prezentować – nawet w obliczu częstego użytkowania. W ich przypadku warto jest postawić na pielęgnaty dedykowane do powierzchni lakierowanych lub olejowoskowanych.

FertigDeska Dąb Czarny to podłoga, która będzie zachwycać przez pokolenia. Oprócz niej polecamy również obejrzeć kolekcję FertigParkiet, gdzie nie brakuje wielu oryginalnych propozycji. W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy również do skontaktowania się z nami.