Brama sterowana automatycznie

Brama sterowana automatycznie

Budowa i remont

Bramy garażowe w ostatnich kilkunastu latach przeżyły ogromną metamorfozę. Dzisiaj mamy do wyboru nie tylko bardzo proste, a więc i bardzo tanie bramy garażowe skrzydłowe, ale także bardzo nowoczesne bramy garażowe roletowe, segmentowe oraz uchylne. Dla użytkowników bardzo wygodne są bramy otwierane automatycznie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na montaż bram garażowych z napędem.

Komfort i bezpieczeństwo

To powody, dla których tak wiele osób wybiera montaż bram garażowych z napędem. Jest to o tyle atrakcyjne rozwiązanie, że montaż bram garażowych z napędem nie oznacza sporych wydatków. Nie musimy wybierać bramy sprzedawanej od razu z napędem. Można kupić zwykłą segmentową bramę i dokupić do niej napęd. W każdej jednak sytuacji zamontowanie bramy garażowej z napędem warto powierzyć wyspecjalizowanej ekipie montażowej. Wiele osób obawia się wysokich kosztów związanych z zamontowanie bramy z napędem. Niepotrzebnie. Zamontowanie bramy z napędem przez ekipę współpracującą ze sprzedawcą czy producentem nie oznacza, że będzie to dla nas bardzo kosztowne.

Jak odbywa się montaż napędu?

Napęd w bramach garażowych montowany jest w nowych garażach na suficie. Trochę więcej pracy wymaga montaż napędu w bramach garażowych przeznaczonych do modernizowanych garaży. Ekipa montażowa poradzi sobie z zainstalowaniem napędu w bramach garażowych do bramy, która już jest zamontowana w ciągu maksymalnie dwóch godzin. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.